אודותינו

אודות ORVISION

000000049732

הנחת תשתיות

בתחום התקשורת, ישנה חשיבות רבה במיוחד לנושא של תשתיות מתאימות. חברת ORVISION דואגת להתקין עבורכם תשתיות שמתאימות למגוון מוצרי החברה, ולעשות זאת בצורה מקצועית ומוקפדת, וביסודיות מלאה, על מנת להתאים את התשתיות למערך הטכנולוגי הדרוש לכם. חברת ORVISION מבצעת את עבודות התשתית בצורה האחראית ביותר, על מנת שתוכלו להשתמש במערכות שלה בצורה תקינה לחלוטין, ללא בעיות.

שירותי התקנה

בחברת ORVISION, אתם מקבלים לא רק את המוצרים האיכותיים ביותר, אלא גם את שירותי ההתקנה הטובים ביותר. התקנה איכותית חשובה על מנת למנוע תקלות במערכות האזעקה, ועל מנת לתת את התוצאות הטובות ביותר. חברת ORVISION מספקת שירותי התקנה מקצועיים לכל המערכות שנמכרות על ידה, על מנת שתוכלו ליהנות מהפעלה נוחה של המערכות ומשקט נפשי, בידיעה שהמערכות פועלות כשורה.
 

שרותי ייעוץ

כאשר רוצים לרכוש מערכת אבטחה לבית, לא תמיד יודעים בדיוק במה לבחור. במקום לקנות מוצר על פי ההבנה האישית של הלקוח, חברת ORVISION מעניקה ללקוחותיה שירותי ייעוץ מקצועיים, על מנת שתוכלו לרכוש את הערכות המתאימות לתנאי השטח שלכם ולצרכים שלכם, וגם לחסוך בכסף ובזמן. הצוות של חברת ORVISION ישמח להעניק לכם ייעוץ.

אישורים / תקנים / חוקים

על מנת להציב מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים, יש צורך באישורים חוקיים, אשר מבהירים כי ישנה תכלית ראויה להצבת המצלמות, וכן מידתיות וסבירות מתאימה. הפרת החוק להגנת הפרטיות עלולה להוות עילה לתביעה אזרחית. לכן, כאשר אתם רוכשים מצלמות של חברת ORVISION, הקפידו להשתמש בהן על פי חוק בלבד.

מכירת מוצרים

חברת ORVISION עובדת עם מגוון יצרנים בינלאומיים של אזעקות, מצלמות אבטחה, מערכות אינטרקום ותקשורת ועוד. חברת ORVISION מוכרת ללקוחותיה מוצרים באיכות גבוהה במיוחד, תוך התאמה לצרכים ולציפיות של כל אחד מן הלקוחות. מגוון המוצרים של חברת ORVISION עשיר במיוחד, כך שכל לקוח יכול למצוא את המוצרים המתאימים לו.

איך אנחנו יכולים לעזור גם לכם?

חברת ORVISION שמחה לסייע לכם בכל תחום הקשור למצלמות אבטחה או למערכות אזעקה. חברת ORVISION בודקת את הצרכים שלכם, ומתאימה עבורכם פתרון שמתאים לכם בדיוק. חברת ORVISION מסייעת לכם לבחור את הדגמים שמתאימים לכם, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה פרקטית, וכן מבחינה אסתטית – על מנת שתוכלו ליהנות מעיצוב יפה של הבית שלכם, מבלי להתפשר על האבטחה.
0
+
לקוחות מרוצים
0
שנות פעילות
0
מצלמות שנמכרו
0
ציון תודעת שירות

מה אנחנו יודעים לעשות הכי טוב..

לאחר יותר מעשור בהשקעה של עבודה מרובה הגענו להבנה שחברתנו ממוקצעת ברמה הגבוהה ביותר במכירה והתקנה של מצלמות אבטחה עמידה בלוחות זמנים ללא פשרות.התאמה מדויקת לפי רצון וצרכי הלקוח,התקנה מקצועית ללא דופי,ולפי כך אנו יכולים להרשות להגיד על חברתנו אנו תמיד נעשה את הטוב ביותר בשביל הלקוחות שלנו במצלמות אבטחה

שביעות רצון הלקוח
99%
רמת מקצועיות
93%
עמידה בזמנים
91%
רמת מחיר ביחס למתחרים
89%