מדוע כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית? איך בוחרים מתקין איכותי למצלמות אבטחה?

מדוע כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית? איך בוחרים מתקין איכותי למצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה לבית – ניטור והרתעה

מצלמות אבטחה לבית

החשיבות של מצלמות אבטחה לבית

הבית שלך הוא המבצר הפרטי שלך. הוא המקום בו נמצא הדבר היקר לך ביותר: המשפחה שלך. הרצון להרגיש בטוח ומוגן מביא יותר ויותר אנשים כיום להתקין מצלמות אבטחה בביתם הפרטי. בכל רגע, בזמן שהות בחו”ל, בלילה בו המשפחה ישנה, בשעות היום כשכולם מחוץ לבית, יש צורך לדעת שהכל בשליטה. נוכחות מצלמות אבטחה יכולה להרתיע, לתעד וברגע האמת לספק מידע חשוב שישמש עדות על הנעשה בבית.

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית?

מגוון אמצעי המיגון הרבים המצויים כיום ומצלמות האבטחה בפרט, יכול לבלבל גם את המקצוענים ביותר ולכן חשוב לבחור מערכת מצלמות המתאימה בדיוק לגודל, לצרכים ולחללים החשובים בבית שלך. בנוסף כדאי להחליט מראש האם המצלמות יותקנו רק בתוך הבית או גם מחוצה לו בחצר או בכניסה אליו. כשמדובר על בית פרטי עם חצר גדולה מומלץ להתקין מספר מצלמות ברחבי החצר ובסביבות החנייה. ניתן לבחור מערכת הקלטה מקומית להקלטה ושמירת המידע על גבי כרטיס זיכרון או לראות את הכל בזמן אמת כמו במרבית המצלמות כיום המאפשרות שידור מרחוק ודורשות חיבור לאינטרנט על מנת לאפשר צפייה באמצעות המחשב, הטאבלט או הסמארטפון. א

אילו מצלמות אבטחה לבית הן הנפוצות ביותר?

מצלמות כיפה ומצלמות צינור

מצלמות האבטחה הנמכרות ביותר מתחלקות לשני סוגים עיקריים: מצלמות אבטחה אנלוגיות שהן צבעוניות סטנדרטיות המתאימות לשימוש פנימי או חיצוני. המצלמות, בעלות תאורת לד אינפרא אדומה המאפשרת ראיית לילה בצבע שחור לבן לשיפור איכות התמונה בחושך. המצלמות האנלוגיות, מחוברות ליחידת קלט על ידי כבל. סוג המצלמות הנוסף הוא מצלמות מבוססות IP או מצלמות רשת המתחברות ישירות אל הראוטר ומאפשרות הקלטת נתונים ישירות אל המחשב.

אז…איזו מצלמת אבטחה אתה באמת צריך?

לפני רכישת מצלמה כדאי לברר מהם הצרכים שלך, האם המצלמה מיועדת למעקב אחר הנכנסים והיוצאים מהבית והחצר שלך? האם אתה מעוניין במצלמות בעלות רזולוציה גבוהה המאפשרות זיהוי של תווי פנים? האם אתה מעוניין במצלמות נסתרות? האם יש בבית מטפלת זרה ויש צורך לעקוב אחר התנהלותה בבית? ולא פחות חשוב מכך, מהו התקציב העומד לרשותך?

הניסיון שיוצר את הביטחון

הניסיון של חברת ORVISION  מאפשר לה להתאים את המצלמה הנכונה ביותר עבור הבית שלך ולהתקין אותה בזוויות ובמקומות האסטרטגיים ביותר עבורו. המומחים של חברת ORVISION לא מתפשרים על איכות ומאמינים כי על בטחון לא חוסכים. לכן, אצלנו תמצאו את השמות המובילים בעולם מצלמות אבטחה לבית ביניהן:DAHUA HIKVISION  ו-PROVISION. אנחנו נסייר, נבדוק, נעריך ולאחר מכן נקבע לאיזה סוג מצלמה אתה זקוק, מה מספר המצלמות הנחוץ לך והיכן כדאי למקום אותן למקסימום כיסוי ותחושת בטחון. זה הזמן ליצור אתנו קשר באתר או בטלפון ולהתחיל לישון בשקט.

Share this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.