צור קשר

צור קשר

השאירו הודעה

הישארו בקשר

צור קשר אנו מזמינים אתכם בכל עת ליצור איתנו קשר ו/או להשאיר לנו פרטים כדי שאחד מנציגנו יוכל לחזור אליכם בזמן ובאופן שמתאים לכם.

האחריות והביטחון שלנו: אנחו מעריכים את הפרטיות שלכם ולכן מתחייבים שלעולם לא נעשה שימוש מסחרי במייל שלכם ולא נעביר אותו לגורם צד 3.

 עוד סיבה ליצור אתנו קשר היא במידה ויש לכם מערכות אבטחה וצילום בבית, שאתם מעוניינים לשדרג, ולהפוך אותם למתקדמים ומתוחכמים יותר, אנו נבחן את המערכת, ונראה האם ניתן לשדרג אותה, או שהיא ישנה מדי, וכבר לא מתאימה לצרכים שלכם, ולפתרונות המוצעים היום. גם פה, נלווה אתכם יד ביד וניתן לכם שירות כולל ושלם, שיאפשר לכם לקבל את הפתרון הטוב ביותר- עבורכם.

[/vc_row]

איך אנחנו יכולים לעזור גם לכם?

חברת ORVISION שמחה לסייע לכם בכל תחום הקשור למצלמות אבטחה או למערכות אזעקה. חברת ORVISION בודקת את הצרכים שלכם, ומתאימה עבורכם פתרון שמתאים לכם בדיוק. חברת ORVISION מסייעת לכם לבחור את הדגמים שמתאימים לכם, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה פרקטית, וכן מבחינה אסתטית – על מנת שתוכלו ליהנות מעיצוב יפה של הבית שלכם, מבלי להתפשר על האבטחה.

אישורים / תקנים / חוקים על מנת להציב מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים, יש צורך באישורים חוקיים, אשר מבהירים כי ישנה תכלית ראויה להצבת המצלמות, וכן מידתיות וסבירות מתאימה. הפרת החוק להגנת הפרטיות עלולה להוות עילה לתביעה אזרחית. לכן, כאשר אתם רוכשים מצלמות של חברת ORVISION, הקפידו להשתמש בהן על פי חוק בלבד

5 חמש שנות ניסיון בתחום

חברת ORVISION שמחה לסייע לכם בכל תחום הקשור למצלמות אבטחה או למערכות אזעקה אינטרקומים ועוד..

מכירת מוצרים

חברת ORVISION עובדת עם מגוון יצרנים בינלאומיים של אזעקות, מצלמות אבטחה, מערכות אינטרקום ותקשורת ועוד

המצלמות שלנו

המיקום שלנו

רחוב השקמה 32 בת ים

טלפון :0502876600

Email:orvision25@gmail.com


שעות פילות

ימים ראשון עד חמישי מ8:00 בבוקר עד 18:00בערב